HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos!

Jelenleg a Harmadkor 2999. évében járunk.

Mielőtt regisztrálnál, feltétlen olvasd el a Szabályzatunkat!

Az avatarok mérete szigorúan 180 pixel széles és 300 pixel magas legyen!

Kattints minden nap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Társalgó
Latest topics
» Dragelor FRPG
Szer. Ápr. 06 2016, 17:40 by Gödrös Toma

» Aendir
Hétf. Jan. 25 2016, 22:06 by Aendir

» Skulduggery
Csüt. Dec. 17 2015, 00:32 by Vendég

» Játszótársat keresek!
Szomb. Dec. 12 2015, 10:03 by Leon Hargaratist

» Erdei-folyó
Hétf. Ápr. 13 2015, 21:15 by Aya

» Sírbuckák
Szomb. Ápr. 11 2015, 12:03 by Hakon

» Nagyterem
Hétf. Ápr. 06 2015, 21:06 by Elrond

» Brí
Csüt. Ápr. 02 2015, 11:09 by Drem a Farkas

» Tavia
Pént. Márc. 13 2015, 19:44 by Szürke Gandalf

Alapítás

2013.03.03 .
Hirdetések

Share | 

Nagycsarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Szürke Gandalf
A Fehér Tanács tagja

Hozzászólások száma : 312
Mottó : Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar.

TémanyitásTárgy: Nagycsarnok   Csüt. Júl. 11 2013, 22:20

Egykoron nagy ünnepségeknek és napokon át tartó mulatságoknak teret adó hatalmas csarnok, melyet Emphussa uralkodása óta nyomasztó csend tölt be.

Vissza az elejére Go down
http://kozepfolde.hungarianforum.com
Empress Emphusa
Tünde

Hozzászólások száma : 11
Mottó : A sötét azért van ,hogy rendet tegyen a fényben és elpusztítsa azt

TémanyitásTárgy: Re: Nagycsarnok   Kedd Dec. 03 2013, 10:36

Reggeltájt van, lesétálok a főtoronyból egészen a nagycsarnokig. A vár nyugodt, mint mindig. Csak a kínzókamrából jöhetnének zajok, de az olyan lent van, hogy nem hallatszik fel idáig.
A lépcsőn menve megérintem a hideg kőfalat, mely most valamiért nedves. Bizonyára a reggeli pára olyan nagy,hogy beitta a fal.
Undorító! Gyorsan el is húzom onnan a kezem. Leértem a nagycsarnokba és ha eddig nem voltam most méltóságteljesen kihúztam magam és elindultam a trónterem felé.
Közben egy szakállas öreg tünde udvariasan köszöntött:

- Jó reggelt úrnőm! Ma is ködös a reggelünk van!

- Na ne mondja! Az ilyen elmés megfigyeléseit tartogassa magának. Nem vagyok vak én is ugyan úgy látok mint maga, pontosan tudom ,hogy köd van. Ha nem tudnám most nem én ülnék a trónon, hanem maga.

Vágtam egy lenéző vigyort az öreg tanácsosomra. Közben amint végigsétáltam az oszlopcsarnokon ,mely a trón előtt terült el. A katonák meghajlással üdvözöltek. De az egyik mintha nem hajolt volna meg. Közelebb mentem hozzá,ám az továbbra is állva maradt. A tanácsos halkan figyelmeztette ,hogy hajoljon meg, de az nem tett semmit. Ekkor a katona elkiáltotta magát: - Éljen az igazság!
És egy tört rántott elő majd belém kívánta döfni. Egy gyors mozdulattal félre ugrottam majd elkapjam a kezét és leszorítottam.A fülébe súgtam.

- Ugye csodálkozol, milyen erős is a te Császárnéd...akit az imént próbáltál megölni. Az igazság én vagyok. De te senki sem vagy.

Ellöktem magamtól és a katonáim lefogták. Kis dulakodás után sikerült elvenni tőle a tört. Láthatóan egy embergyermek volt, olyan 20 év körüli.

-De szép arc...milyen kár.

Ekkor saját tőrét ragadtam a kezembe és szemeibe szúrtam azt többször. A fiú felsikított ,mint egy disznó, majd arcára folytak szemei. Utána sem álltam meg, addig döftem a tört a szemeibe míg végül talán hátul jött ki a másik vége. Szegény rimánkodott, könyörgött az életéért. Olyannyira szenvedett a fájdalomtól, hogy körmével saját bőrét tépte. Néhány perc múlva rángatózott ugyan még egy kicsit,de aztán elterült a földön.Meghalt. Csupa vér volt minden, én nem lettem olyan. Körmeimre úgyis ráfért már a szín. Így a halott fiú vérébe mártottam őket és miközben újra a trón felé indultam fújásommal szárítgattam őket.

- Hmm, vajon mennyi idő alatt alvad meg?

folyt. A trónterembe
Vissza az elejére Go down

Nagycsarnok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal