Középfölde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos!

Az oldal történései a Harmadkor 2990-es évtizedében játszódnak.

A fórum átalakítás alatt áll!

Ajánlott felbontás: 1920x1080

Kattints minden nap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Társalgó
Alapítás

2013.03.03 .
Legutóbbi témák
» Dragelor FRPG
Tuk Pergrin  EmptySzer. Ápr. 06 2016, 17:40 by Gödrös Toma

» Aendir
Tuk Pergrin  EmptyHétf. Jan. 25 2016, 22:06 by Aendir

» Skulduggery
Tuk Pergrin  EmptyCsüt. Dec. 17 2015, 00:32 by Vendég

» Faineth és Aya
Tuk Pergrin  EmptyHétf. Ápr. 13 2015, 21:15 by Aya

» Hakon, Agnosh és Tavia
Tuk Pergrin  EmptySzomb. Ápr. 11 2015, 12:03 by Hakon

» Elrond és Thranduil
Tuk Pergrin  EmptyHétf. Ápr. 06 2015, 21:06 by Elrond

» Drem és Leon
Tuk Pergrin  EmptyCsüt. Ápr. 02 2015, 11:09 by Drem a Farkas

» Tavia
Tuk Pergrin  EmptyPént. Márc. 13 2015, 19:44 by Szürke Gandalf

» Hakon
Tuk Pergrin  EmptyPént. Márc. 13 2015, 18:30 by Szürke Gandalf

Hirdetések

 

 Tuk Pergrin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tuk Peregrin
Hobbit
Tuk Peregrin


Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : változó, de a nagy út előtt a Megye
Mottó : " Ez beszél Trufa! Beszél a fa! Ne szólj hozzá Trufa! Ne bátorítsd! "

Tuk Pergrin  Empty
TémanyitásTárgy: Tuk Pergrin    Tuk Pergrin  EmptyHétf. Aug. 19 2013, 19:08

Tuk Pergrin  E843ef6e-0b6e-42f0-93a0-ee10a1206084_lord_of_the_rings_Pippin


Név: Tuk Peregrin
Becenév: Pippin
Nem: férfi
Kor: 39
Faj: hobbit
Hűség: Független
Play by:Billy Boyd

Külső jellemzés: Mint minden egyes hobbit, nem magasabb 120 centinél. Pontosan százhuszonhat centi Pippin. Nem éppen az a testes és vaskos hobbit. Szőkés barna haja a válláig ér. Szeme színe borongó szürke, bár a fényben inkább a kék szín felé hajlik. Egészen jó testalkatú, nem túlsúlyos, de nem is egy nádszál. Pisze orra van, és hegyes égnek álló füle. Könnyen viselhető, lenge ruhákat visel, amik közül el nem maradhat a hobbitok különleges vászoninge.

Belső jellemzés: Kedves, mókás kedélyű hobbit. Általában előbb cselekszik, majd azután gondolkozik. Pippin nem túl haragtartó, és kiáll a barátai mellett. Értelmesen, és megfontoltan társalogni csak akkor képes, ha senki sem sürgeti, és nem nehezedik rá túl nagy nyomás. Imádja a finom reggelit, második reggelit, ebédet, uzsonnát, teát és vacsorát. ( Ahogyan a legtöbb hobbit. ) Nem képes meglenni legjobb barátja, Trufa nélkül. Ők ketten már születésüktől kezdve jó barátok. Pippin nem éppen a legbátrabb, de ha összeszedi minden erejét, a legnagyobb rémálmával is megküzdene a jóért.



Előtörténet vagy szerepjáték példa:

Kora reggel a madarak csicsergésére, és a fák halk zizegésére ébredtem. Ásítozva felkeltem, majd az ablakhoz lépve végignéztem a tájon. A közelben a többi hobbit sürgött-forgott, csinálta a dolgát. Kicsivel messzebb a patak csordogált szép lassan, és apró hobbit gyerekek ugrándoztak és játszottak a réten. A fák árnyékában néhol észrevettem egy-egy középkorú hobbit lányt, akik egymást haját fonták, vagy épp egy remek könyvet olvastak.
Tőlük távolabbra az állatok karámjai helyezkedtek el, ahonnan kiszűrődtek a tehenek bőgése és a libák gágogása. Még messzebb a többi hobbit laknak a teteje látszódott ki az apró dombok közül.
A horizontnál a szántómezőt lehetett látni.
Elléptem az ablaktól, majd kiléptem a szobámból és a konyhába lépve finom illatok árasztottak el. Rengeteg étel volt az asztalon. Elmosolyodtam: " Biztosan az én drága kis barátnőm csinálta nekem. "
Leültem az asztalhoz, és azt sem tudtam, hogy mivel kezdjem.
Az asztalon volt egy egész tepsi almás lepény, úgy ahogyan szeretem: jó sok fahéjjal. Volt egy tálnyi finom áfonya lekváros szendvics, egy kisebb tányérnyi forró piskóta és egy egész tepsi diós guba. De volt ott még tükörtojás szalonnával is. Innivalóként a frissen facsart narancslé szolgált.
Nekikezdtem az evésnek, és a maradékot ( ami nem volt túl sok ) eltettem a kamrámba.
Már összekészítettem magamnak egy kis tarisznyát, amivel kihúzhatom annyi ideig, amíg Frodót elkísérem az új házához, vagy hová.
Felkeltem a székből, ahol megpihentem egy kicsit gondolkodni úgy amúgy mindenen, majd kiléptem a ház ajtaján a verőfényes környezetbe.
Miközben indultam megkeresni az én kis barátnőmet, Boffin Lilát, több ismerősnek is köszöntem. Lila egy kedves, okos hobbit lány. Röpke tíz évvel fiatalabb nálam, és már kiskorunk óta barátok vagyunk. Azt sem tagadnám, hogy kissé többet is érzek iránta, és ez nem a sok finomságnak köszönhető.
A patak feletti rövidke hídon átkeltem, és belepillantottam a patakba. A vízben gyönyörű halak úszkáltak vidáman. Belegondoltam, hogy ezek hamarosan a mi asztalainkon fognak díszelegni, mint főtt étel.
Az egyik öreg hársfa tövében megpillantottam az én gyönyörű Lilámat, aki éppen egy szép koszorút font virágokból.
Amikor közelebb értem fel pillantott, majd vidáman köszönt nekem:
- Szia Pippin! Hogy vagy? Ízlett a reggeli?
- Igen, nagyon finom volt!
- Akkor örülök.
Beszélgettünk, majd egy órával később elköszöntem, és ő jó utat kívánt nekem.
*
Este felé végül a Zsáklak felé vettem az irányt, s leültem a ház ajtaja elé, hogy megvárjam Frodót és Csavardi Samut.
Vissza az elejére Go down
http://vampirosstory.blogger.hu/
Szürke Gandalf
A Fehér Tanács tagja
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 151
Tartózkodási hely : Középfölde
Mottó : Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar.

Tuk Pergrin  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tuk Pergrin    Tuk Pergrin  EmptyHétf. Aug. 19 2013, 22:59

Üdv Pippin!

Amint látod, te vagy az első elfogadott hobbitunk az oldalon. A dolgot szépíti, hogy előtörténeted jó munka, nem leltem benne hibát, így aztán semmit nem tudok felhozni, hogy ne fogadhassalak el. Smile

Elfogadva!
Foglalj avatart, és irány a Játéktér! 
Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://kozepfolde.hungarianforum.com
 
Tuk Pergrin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Középfölde :: Archívum :: Minas Tirith Irattára :: Karakterek :: Kész karakterek :: Hobbitok-
Ugrás: